Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Work and Travel

12 listopada 2009
320x240_up_1262092869

Work and Travel

Obywatele polscy nie mogą skorzystać z programu Work and Travel w Australii (tutaj nazywa się to: Working Holiday). Jest jednak jeden wyjątek!! Jeśli jesteś (lub będziesz) absolwentem Politechniki Wrocławskiej (i tylko tej jedynej uczelni w Polsce) - możesz otrzyma pozwolenie pracy full-time w Australii na okres 18 miesięcy. Możesz zdobyć doświadczenie zawodowe, które często prowadzi bardzo prosto do uzyskania pobytu stałego w Australii.

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!

Logos_schools